RODO i cookies

Pragniemy zaznaczyć, że poważnie podchodzimy do ochrony Państwa danych osobowych, które zostały przez Państwa udostępnione na www.meblewypoczynkowe.pl oraz www.meble-tompol.pl. Poniżej przedstawiamy informacje o tym w jaki sposób, w jakich celach oraz w jakim zakresie przetwarzamy Państwa dane osobowe, w związku z obsługą sklepu internetowego www.meblewypoczynkowe.pl
Proszę pamięć, że w każdej chwili mają Państwo możliwość sprawdzenia i poprawienia swoje danych osobowych oraz mogą Państwo wysłać prośbę o ich usunięcie. W tym celu należy zalogować się na swoje konto klienta, w naszym sklepie online. Zaloguj się i zarządzaj swoimi danymi.

Przetwarzamy dane, które podajecie Państwo lub pozostawiacie w ramach korzystania z serwisu www.meblewypoczynkowe.pl:
podstawowe dane identyfikacyjne i dotyczące zamieszkania; dane identyfikacyjne przyznane przez organy publiczne; elektroniczne dane identyfikacyjne i dane lokalizacyjne; dane uzyskane dzięki korzystaniu z technologii. 

Administratorem udostępnionych przez Państwo danych osobowych jest Fabryka Mebli Tom-Pol z siedzibą w Opatowie, ul. Szpot 1a 63-645 Łęka Opatowska. NIP 6190020232, REGON 250460950.

Oświadczamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (dalej jako RODO) oraz ustawą z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Państwa rzecz uniemożliwi ich świadczenie.

Build a website with Mobirise